• Неодамнешно
  • -10 %
За Apple iPhone 8 Плус Случај Тешки Тешко Пластични Назад случај Оклоп Стојат маска за iPhone 8Plus 7 Плус случај +Спојувалка за Каиш Holster

За Apple iPhone 8 Плус Случај Тешки Тешко Пластични Назад случај Оклоп Стојат маска за iPhone 8Plus 7 Плус случај +Спојувалка

DEN 359.00
DEN 398.40

Количина на стоки
Тековен


Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.
>>>>>Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.cn DHL 3-8 дена www. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.
Контакт
1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Драг Пријател,Објект Нормално Ќе биде Испорака во Рок од 48 Часа
За Apple i Phone 7 Плус Случај Тешки Тешко Пластични Назад случај Оклоп Стојат маска за i Phone 8 Плус Телефон случај + Спојувалка за Каиш Holster
Опис Item Материјал : Гел Силикони/Мека TPU + Пластичен Дизајн/Крај : Shockproof Оклоп Хибрид случај Објектот Состојба : Нова Точка Модел : за Apple i Phone 7 Плус /i Phone 8 Плус ( 5. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.com Aramex 3-8 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.net/en/ EMS 5-15 дена www. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.com Fed Ex 3-8 дена www. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3.

Други карактеристики

дизајн:
Бизнис,Геометриски
Тип:
Футроли & Клипови
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
Телефон носителот + Спојувалка за Каиш Holster тежок случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Тешки Заштита,Потпирач
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
c-ku
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Функција:
Двоен Слој Хибрид Оклоп Телефон Случај Задниот Поклопец
Тип на случај:
3 во 1 Двојна Страни PC + TPU Школка за заштита спојувалка за каиш носителот случај
Модел 1:
за Apple iPhone 7 Плус 5.5
Модел 2:
за Apple iPhone 8 Плус 5.5
Функции:
Shockproof Потпирачот Спојувалка За Каиш Holster Целосна Заштита

Најдобри понуди