• Неодамнешно
  • -28 %
KAILYON Спојувалка за Каиш Покрие Случај За Oukitel U22/U11 Плус/ U7 U7 плус /U10 U13 U15S У20 Плус /Ц1 2 3 4 5 /К3 Телефон половината торба 5.5

KAILYON Спојувалка за Каиш Покрие Случај За Oukitel U22/U11 Плус/ U7 U7 плус /U10 U13 U15S У20 Плус /Ц1 2 3 4 5 /К3

DEN 455.00
DEN 631.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Материјал:
За AGM X2 MAX, За AGM X2 ПРО, За AGM X2, За AGM X1, За AGM A8, За AGM А2, За AGM A1Q, За AGM A8 SE, За AGM X1 МИНИ
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Карактеристики:
појас Половината Торба ков случај
Бренд Име:
KAILYON
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Случај

Најдобри понуди