• Неодамнешно
  • -5 %
AiLiShi За Nomi i5010 Ево М Случај Нагоре И Надолу Вертикална Телефон Флип Кожа Случај Телефон Додатоци 4 Бои Следење Во Парк

AiLiShi За Nomi i5010 Ево М Случај Нагоре И Надолу Вертикална Телефон Флип Кожа Случај Телефон Додатоци 4 Бои Следење

DEN 227.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар,ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за употреба,
нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Топло Совети :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Можете да ги пратите секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Според официјалниот сајт на телефонот големина на податоците доставени од 100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Други карактеристики

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Сјајни,Бизнис
Големина:
100% Perfectly Match
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
За Nomi

Најдобри понуди