• Неодамнешно
  • -21 %
За Apple iphone X / 10 Случај Мермер Шема IMD TPU Назад Мобилен Телефон Покрие Случај За iphone X / 10

За Apple iphone X / 10 Случај Мермер Шема IMD TPU Назад Мобилен Телефон Покрие Случај За iphone X / 10

DEN 189.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
За Apple iphone X / 10 Случај Мермер Шема IMD TPU Назад Мобилен Телефон Покрие Случај За iphone X / 10

Други карактеристики

Материјал:
За iPhone X
Бренд Име:
mksup
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
за aifon aifone Покрие Мобилни iohone iphoe kryty Телефон iohone ipone
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
for aifon aifone Cover Mobile iohone iphoe kryty Phone iohone ipone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
осветлување:
за aifon aifone Покрие Мобилни iohone iphoe kryty Телефон iohone ipone
Место на Потекло:
за aifone aifon преносни Залив ifon iphine funda телефон iPhone aifo
Тип:
за ifon ihone Мобилни estojo Apple ipohne мобилната estuche iPhone Appl
Бродови Од:
за Apple iphone phonea Назад pone concha iPhone X Покриеност hoesjes
Инсталација:
за Apple iphone на pple случај fhone Дрво iPhone X capinha Заштитник
Достапни бои:
Како што е прикажано
Компатибилен со:
За iphone X / 10
Состојба:
Сосема Нов,Добар Квалитет
Тип:
Шарени Шема TPU Случај
функција 1:
Усвојува IMD изработка, сликата нема да избледи
Карактеристика 2:
Тенок TPU случај, мека и еластична
функција 3:
Сјајна површина, удобно да се допре
карактеристика 4:
Чувајте ги сите пристаништа и достапни контроли

Најдобри понуди