• Неодамнешно
  • -15 %
За Digma Citi Движење 4G Случај Флип Режим Lederen Luxe Exclusieve Beschermende Speciale Telefoon Покритие за Digma Citi Моќ

За Digma Citi Движење 4G Случај Флип Режим Lederen Luxe Exclusieve Beschermende Speciale Telefoon Покритие за Digma

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Други карактеристики

Материјал:
Digma Citi Движење 4G, Digma Citi Моќ 4G
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Слатки,Шарени,Животински
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Случај прекривачот
Тип:
Флип Случај
Големина:
5 5.5 inch
Компатибилен Бренд:
за Digma Citi Моќ 4G
Модел 1:
за Digma Citi Движење 4G 5
Модел 2:
за Digma Citi Моќ 4G 5.5

Најдобри понуди