• Неодамнешно
  • -15 %
FULAIKATE Сјајна Сјајот Случај за iPhone X Мека Задниот Поклопец за iPhoneX TPU Боја Телефон Заштитна Случаи

FULAIKATE Сјајна Сјајот Случај за iPhone X Мека Задниот Поклопец за iPhoneX TPU Боја Телефон Заштитна Случаи

DEN 187.00
DEN 219.84

Количина на стоки
Тековен


Сјајот Случај за i Phone X TPU Мека Сјајна Задниот Поклопец за i Phone X Боја Телефон Заштитна Случаи
За i Phone X

Други карактеристики

Материјал:
PC + TPU
Бренд Име:
FULAIKATE
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
дизајн:
Сјајни
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Сјајот Налепница+ TPU Мека
Големина:
For iPhone X
Тип:
Монтиран Случај
Број На Модел На:
AJ4 TPU Мека за iphone X

Најдобри понуди