• Неодамнешно
За Google Пиксели 2 / pixel2 5.0 Нов Тенок Мат Тешко Пластични Случај Бонбони Боја Матирано Анти-отпечатоци PC Покритие

За Google Пиксели 2 / pixel2 5.0 Нов Тенок Мат Тешко Пластични Случај Бонбони Боја Матирано Анти-отпечатоци PC Покритие

DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Google Пиксели 2 5.0" Нов Тенок Мат Тешко Пластични Случај Бонбони Боја Матирано Анти-отпечатоци PC Покритие
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Карактеристики : *100% сосема нов & висок квалитет. *Ултра Тенок Супер-Тенок Супер Светло Случај. *Лесно да се инсталира и uninstall. *Заштитете го вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. *Прецизно инженерство вклучува обичај cut-испис да се вклопи во вашиот Телефон совршено. *Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај. *Материјал : Крути Пластични. *Тоа е Лесна за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои. *Боја На Располагање : Црна, Сина, Зелена, Злато, Розова, Виолетова, Црвена Роза, Црвено Вино, Небо Сина, Бела, Жолта. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен.
*Повеќе други модели во нашата продавница! Компатибилен Модел : * * * За Google Пиксели 2 5.0 Инчен Пакет се Вклучени : 1x Мат Тешко PC случај (Боја како ваш избор) Бои за вашиот Референца :

Други карактеристики

Материјал:
Пиксели 2 5.0
Големина:
5.0 Inch
дизајн:
Обична,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Ултра Тенок, Супер Светло, Масло-обложени, УВ Сликарство, Анти-Slide
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Компатибилен Бренд:
Google
Материјал:
Крути Пластични / PC / Гума
Карактеристики:
Ултра Тенок, Супер Светло, Масло-обложени, УВ Сликарство, Анти-Slide
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Тип:
Моден Rubberized Заштита Школка Заштитна Кожата
Компатибилен Модел 1:
За Google Пиксели 2 5.0 Инчен
Количина:
1 Компјутер

Најдобри понуди