• Неодамнешно
  • -20 %
За Алкател О7 Случај 5.5 Инчен Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Алкател О7 5090Y 5090 Случај Силикони Флип Торба Кожата

За Алкател О7 Случај 5.5 Инчен Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Алкател О7 5090Y 5090 Случај

DEN 156.00
DEN 194.88

Количина на стоки
Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За Алкател О7 Случај 5.5 Инчен Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Алкател О7 5090 Y 5090 Случај Силикони Флип Торба Кожата
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Големина:
5.5 inch
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Алкател
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Алкател О7
Компатибилен 2:
Случај За Алкател О7
Компатибилен 3:
За Алкател О7 Случај 5.5 инчен
Компатибилен 4:
За Алкател О7 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Алкател О7 Случај Кожа
Компатибилен 6:
за Алкател Случај О7

Најдобри понуди