• Неодамнешно
  • -39 %
За ZTE Сечилото V8 Случај Ултра Тенок TPU Мека Силиконска Маска За ZTE Сечилото V8 bv0800 Целосна Заштита на Телефонот Кеси Случаи За ZTE V 8

За ZTE Сечилото V8 Случај Ултра Тенок TPU Мека Силиконска Маска За ZTE Сечилото V8 bv0800 Целосна Заштита на Телефонот

DEN 89.00
DEN 145.44

Количина на стоки
Тековен

Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Висок Квалитет и ниска Цена
4. Преку Кина Пост : Генерално 10-30 работни дена.Издржливи и перат. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Време на испорака : Преку Ali Express Saver Превозот : Генерално, 26-36 работни дена.html
Опис На Производот>>>
1. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. Искусни КК постапка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .Совршено одговара на обликот.com/store/all-wholesale-products/636329. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Компатибилен Телефон Модел : F o r ZTE Сечилото V8
3.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за повторно продавачот!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Превозот 1.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
ZTE
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
дизајн:
Цвеќиња,Егзотични,Животински,Сјајни,Слатки,Шарени,Апстракт,Спортски
Големина:
5.2 inch
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Мода Печатени Мека Мобилен Телефон
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
за ZTE Сечилото V8

Најдобри понуди