• Неодамнешно
  • -32 %
Мека TPU Случај За Леново A6000 К3 K30-Т 5.0 Назад Телефон Покритие За Леново a6000 к3 Силикон Случај Покритие За Леново К 3 6000 Школка

Мека TPU Случај За Леново A6000 К3 K30-Т 5.0 Назад Телефон Покритие За Леново a6000 к3 Силикон Случај Покритие За Леново

DEN 86.00
DEN 126.72

Количина на стоки
Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Искусни КК постапка. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Леново A6000 К3 K30-Т Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски .
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Овие се купувачите одговорност . Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
cli
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Леново A6000 К3 K30-Т
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди