• Неодамнешно
  • -25 %
За Huawei Чест 5A десна страна-L21 Ткаеше Флип СТП Кожен Паричник Стојат Случај се Покрива Со Рака За Huawei Y5 II Y6 II Компактен Fundas

За Huawei Чест 5A десна страна-L21 Ткаеше Флип СТП Кожен Паричник Стојат Случај се Покрива Со Рака За Huawei Y5 II Y6

DEN 167.00
DEN 221.76

Количина на стоки
Тековен

Feacture : 100% Сосема Нов случаи Направен од висок квалитет на СТП leaher Случај Со Lanyard Заштитете го вашиот телефон со стил преку овој дизајн заштитник Случај. Да се издвоите од толпата со овој уникатен дизајн Лесно, брзо-за совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чип Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на телефон Компатибилен За : Huawei Y6 II Компактен Huawei Y5 II Huawei Чест 5 A десна страна-L21 Пакет 1* СТП Кожен Паричник Случај Со Рака.

Други карактеристики

Материјал:
За Huawei Y5 II, За Y6 II Компактен, За Чест 5A десна страна-L21
Бренд Име:
KAWOO
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
4.5
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
со рака
Модел:
За Huawei Чест 5A десна страна-L21 Кожа Случај
Функција:
Паричникот Кожа Случај Со Рака За Huawei Y5 II

Најдобри понуди