• Неодамнешно
  • -32 %
TPU Случај За Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 лајт / P9 Лајт 2017 5.2 инчен Покритие За Huawei Нова Лајт / GR3 2017 Назад Телефон Случаи

TPU Случај За Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 лајт / P9 Лајт 2017 5.2 инчен Покритие За Huawei Нова Лајт / GR3 2017 Назад

DEN 86.00
DEN 126.72

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Квалитет на производи со најниската можна цена.
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Овие се купувачите одговорност . Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 лајт/ P9 Лајт 2017/ Нова Лајт / GR3 2017 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
cli
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
5.2 inch
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Huawei P8 Лајт 2017 / Чест 8 лајт/P9 Лајт 2017/Нова Лајт/GR3 2017
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди