• Неодамнешно
  • -39 %
За Meizu Про 7 Плус Меки Силиконски Случај Покритие За Meizu Про 7 Плус Случај Ултра Тенок TPU Заштитна Телефон Случај За Meizu Pro7 Плус

За Meizu Про 7 Плус Меки Силиконски Случај Покритие За Meizu Про 7 Плус Случај Ултра Тенок TPU Заштитна Телефон Случај

DEN 89.00
DEN 145.44

Количина на стоки
Тековен

Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Висок Квалитет и ниска Цена
4. Искусни КК постапка. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Совршено одговара на обликот. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Овие се купувачите одговорност. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www. Ние само брод да се потврди цел адреси. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.

Други карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Meizu
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Мода Печатени Мека Мобилен Телефон
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
За Meizu Про 7 Плус

Најдобри понуди