• Неодамнешно
  • -32 %
Мека TPU Случај За Nokia 3 Покрие Меко Покритие За nokia 3 Силикони Назад Опфаќа Телефон Случаи За Nokia3 5.0 инчен Кеси Насликани Школки

Мека TPU Случај За Nokia 3 Покрие Меко Покритие За nokia 3 Силикони Назад Опфаќа Телефон Случаи За Nokia3 5.0 инчен Кеси

DEN 86.00
DEN 126.72

Количина на стоки
Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Искусни КК постапка. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Nokia 3 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Квалитет на производи со најниската можна цена.

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
cli
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
inch
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Nokia 3
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди