• Неодамнешно
  • -39 %
Телефон Случај За Sony Xperia XZ1 Опфаќа 5.2 Fundas За Sony Xperia XZ1 Покритие за Sony Xperia XZ1 Двојна F8342 Меки Силиконски Coque

Телефон Случај За Sony Xperia XZ1 Опфаќа 5.2 Fundas За Sony Xperia XZ1 Покритие за Sony Xperia XZ1 Двојна F8342 Меки

DEN 89.00
DEN 145.44

Количина на стоки
Тековен

Време на испорака : Преку Ali Express Saver Превозот : Генерално, 26-36 работни дена.com/store/all-wholesale-products/636329. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена.BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина.Издржливи и перат. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.Совршено одговара на обликот. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Квалитет на производи со најниската можна цена. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Компатибилен Телефон Модел : F o r Sony Xperia XZ1
3. Преку Кина Пост : Генерално 10-30 работни дена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Висок Квалитет и ниска Цена
4.Овие се купувачите одговорност.html
Опис На Производот>>>
1. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.

Други карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
5.2
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Мода Печатени Мека Мобилен Телефон
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
За Sony Xperia XZ1

Најдобри понуди