• Неодамнешно
  • -32 %
За Xiaomi Redmi Забелешка 4 4X Силикони Телефон Случај за Redmi Note3 Задната Маска за Тенка за Hongmi Note2 TPU Школка Виножито Мермер Шема

За Xiaomi Redmi Забелешка 4 4X Силикони Телефон Случај за Redmi Note3 Задната Маска за Тенка за Hongmi Note2 TPU Школка

DEN 71.00
DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен


ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез Случај Карактеристики 1.100% Сосема Нов 2.Материјал : TPU 3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 4.Совршено одговара на обликот. 5.Издржливи и перат. 6.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. 7.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Пакет се вклучени :
1 buc телефон случај
Компатибилен Модел На Телефон :
1.за Redmi Note2 ( 5.5 inch ) 2.за Redmi Note3 ( 5.5 inch ) 3.за Redmi Note4 ( 5.5 inch ) 4.за Redmi Note4 X ( 5.5 inch )
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Други карактеристики

Материјал:
за Redmi Note4X, за Redmi Note3, за Redmi Note2, за Redmi Note4
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентна
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
WISAPI
Компатибилен Xiaomi Модел:
redmi забелешка 4
Карактеристики:
HD Слики
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Виножито Мермер Шема На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Xiaomi Модел 1:
за Redmi Note2 Случај 5.5 инчен
Xiaomi Модел 2:
за Redmi Note3 Школка 5.5 инчен
Xiaomi Модел 3:
за Redmi Note4 Браник 5.5 инчен
Xiaomi Модел 4:
за Redmi Note4X Покрие 5.5 инчен
Намалувањето на шопинг:
Поддршка
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со

Најдобри понуди