• Неодамнешно
  • -26 %
Меки Силиконски Случај За Sony Xperia L1 e6 G3311 G3312 5.5 Назад Телефон TPU Покритие За Sony Xperia L1 E6 Случај Сликарство Школки Кеси

Меки Силиконски Случај За Sony Xperia L1 e6 G3311 G3312 5.5 Назад Телефон TPU Покритие За Sony Xperia L1 E6 Случај Сликарство

DEN 88.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Искусни КК постапка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Sony Xperia L1 G3311 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Овие се купувачите одговорност . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Симпатична,Украсени
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Sony Xperia L1 G3311
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди