• Неодамнешно
  • -41 %
Случај За ZTE Сечилото Qlux П Лукс 4G A430 Покрие Мека TPU Силикони Задниот Поклопец за ZTE Сечилото П Лукс Qlux Телефон Случај Fundas Capas Coque

Случај За ZTE Сечилото Qlux П Лукс 4G A430 Покрие Мека TPU Силикони Задниот Поклопец за ZTE Сечилото П Лукс Qlux Телефон

DEN 82.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен


Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Случај За ZTE Сечилото Qlux П Лукс 4 G A430 Покрие Мека TPU Силикони Задниот Поклопец за ZTE Сечилото П Лукс Qlux Телефон Случај Fundas Capas Coque
1.

Други карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
Големина:
For 4.5 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Бренд Име:
ERAMIKE
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Симпатична,Животински
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За ZTE Сечилото Qlux П Лукс 4G A430
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Човекот Womam Момче Девојка Како Подарок

Најдобри понуди