• Неодамнешно
  • -17 %
Маска За Asus Zenfone Max Плус М1 Случај Тешки Тврда Гума Силикони Телефон Торба Случај За Asus Zenfone Max Плус М1 ZB570TL Случај

Маска За Asus Zenfone Max Плус М1 Случај Тешки Тврда Гума Силикони Телефон Торба Случај За Asus Zenfone Max Плус М1 ZB570TL

DEN 163.00
DEN 196.32

Количина на стоки
Тековен


Продажба На Точки>>
[ Број на модел ] : За Asus Zenfone Max Плус М1 ZB570 TL 5.7 inch
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Пластика
[Функција] : 2 во 1 + S oft Гел + Бонбони Боја Рамка + Потпирачот
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Плаќање
На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Други карактеристики

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Спорт,Мат,Ткаеше,Симпатична,Бизнис,Обичен
Големина:
Phone Case For Asus Zenfone Max Plus M1 5.7 inch
случај стил:
Shockproof хибрид пластични pc+силикони тежок Случај
Погоден Толпата:
Жена човек Девојка Момче Стари
Материјал:
Пластични+Силициум
Стил:
Анти-удар
Број На Модел На:
За Asus Zenfone Max Плус М1 ZB570TL Случаи Маска

Најдобри понуди