• Неодамнешно
  • -15 %
Кадифен Bunny Случај за ZTE Сечилото A330 A522 A210 V8 Мини V2 Лајт A450 A515 V2 Мекото Крзно Симпатична 3D Зајакот Ушите TPU Дијамант Случај Маска

Кадифен Bunny Случај за ZTE Сечилото A330 A522 A210 V8 Мини V2 Лајт A450 A515 V2 Мекото Крзно Симпатична 3D Зајакот Ушите

DEN 416.00
DEN 489.60

Количина на стоки
Тековен


Vonada Кадифен Bunny Случај за ZTE Сечилото A330 A522 A210 V8 Мини V2 Лајт A450 A515 V2 T84 Така ft Крзно Симпатична 3 D Зајакот Ушите Покрие TPU Дијамант Случај Маска
Забелешка!!!
На врвот и од страна на дупки се блокирани.Ве молиме видете на сликата.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме Бидете сигурни дека се избере точниот модел и вашата омилена боја.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ако имате било каков проблем по примените предмети или ако не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас, прво преку постави прашање на Trade Manager, ние ќе ви одговори на вашата порака и понуди најдобро решение за вас.

Други карактеристики

Материјал:
За ZTE Сечилото A330, За ZTE Сечилото A522, За ZTE Сечилото A210, За ZTE V8 Мини, За ZTE V2 Лајт, За ZTE Сечилото A450, За ZTE Сечилото A515, За ZTE Сечилото V2, За ZTE T84
Карактеристики:
крзно случај
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
VONADA
Големина:
14 * 8 * 1 cm
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Животно,Егзотични,Симпатична,Jewelled
Мало Пакет:
No
Стил:
Симпатична Животно Случај
Превозот Пакување:
Со OPP пакет
Е Прилагодена:
Yes
статус:
во парк
Земја на потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
клучен збор:
за ZTE Сечилото A330 крзно зајакот случај
Одговара Модели:
за ZTE Сечилото A330 A522 A210 V8 Мини V2 Лајт A450 A515 V2
НЕМА.:
VD1803010001
Материјал:
Вештачко крзно + TPU

Најдобри понуди