• Неодамнешно
  • -9 %
Полно Тело, Телефон Налепница Случај За Samsung Galaxy Note 8 Случај S8 S8Plus Покрие Најнов Дизајн На Популарната Школка Сјајна Мат Bling Филм

Полно Тело, Телефон Налепница Случај За Samsung Galaxy Note 8 Случај S8 S8Plus Покрие Најнов Дизајн На Популарната Школка

DEN 87.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики на производот : 100% сосема нов Полно тело, bling сјајот дизајн. Висок квалитет на ПВЦ материјал и лепак се користи, анти-нула и лесно да се држи и да се отстрани. Стилски заштита, со целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери Полесни и потенки од кристал случај Пропадна-доказ, анти-нула, и анти-отпечатоци од прсти Пакетот вклучува : 1 * Bling Сјајот со Полно Тело Екран Заштитник Филм Налепници(Телефон не е вклучен) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Heate И Притиснете Го Задниот Налепница За Неколку Секунди,Тоа Ќе Биде посовршен
'
Карактеристики на производот : 100% сосема нов Полно тело, bling сјајот дизајн. Висок квалитет на ПВЦ материјал и лепак се користи, анти-нула и лесно да се држи и да се отстрани. Стилски заштита, со целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери Полесни и потенки од кристал случај Пропадна-доказ, анти-нула, и анти-отпечатоци од прсти Пакетот вклучува : 1 * Bling Сјајот со Полно Тело Екран Заштитник Филм Налепници(Телефон не е вклучен) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Heate И Притиснете Го Задниот Налепница За Неколку Секунди,Тоа Ќе Биде посовршен
'

Други карактеристики

Материјал:
S8, S8 Плус, S7, S7 работ, Note 8
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8
Карактеристики:
Полно Тело, Телефон Налепница Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
Vorson
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Сјајот,Егзотични,Геометриски
Големина:
For Samsung S7 S7edge S8 S8Plus Note8
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
Мат ПВЦ
Луѓе:
Најдобар подарок за Момче / Девојка / Жени / Мажи
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка
Стил:
Мода / Гроздобер / Ретро / Класичен / Creative / Кул
Карактеристики 1:
Луксузна 360 Степен Со Полно Тело, Со Некоја Заштитна Фолија
Карактеристики 2:
Bling Сјајот Дијамант Мат Кожа Телефон Налепница
Карактеристики 3:
Пропадна-доказ / Анти-нула / Анти-отпечатоци од прсти
Компатибилен со 1:
За Samsung Галакси S7 S7 работ
Компатибилен со 2:
За Samsung Галакси S8 S8 Плус
Компатибилен со 3:
за Samsung Galaxy Note 8 Случај

Најдобри понуди