• Неодамнешно
Паричникот Случај За Xiaomi Mi Max 2 Флип Случај Гроздобер Кожа Бизнис Книга Случај За Xiaomi Mi Max TPU Силикони Случај

Паричникот Случај За Xiaomi Mi Max 2 Флип Случај Гроздобер Кожа Бизнис Книга Случај За Xiaomi Mi Max TPU Силикони Случај

DEN 282.24

Количина на стоки
Тековен

ВАЖНА забелешка : Меки Силиконски TPU Случај
Меки Силиконски Назад Случај Рака Да Се Чувствуваат Подобро
Голема Трговија На Големо Цел Е Прифатливо И Цената Е Да Се Преговара, Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Детали
Фабриката За Директна Продажба, Професионални Цел На Големо И Мало
Големопродажните Цени Се Повеќе Прифатлива
Имаме Повеќе Модели, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нашиот Персонал За Услуги На Корисниците Во Детали
Ажурирајте Го Вашиот Телефон Безбедно И Мода
Чувајте ги вашите Телефонски Блескави И Луксузни
Одлична Заштита За Вашиот Телефон
Компатибилен Висок Квалитет На Мобилен Телефон Кожа Случај
Направени ОД Високо Квалитетен Материјал
Издржливи И Перат
Совршено Одговара На Обликот
Одлична Заштита За Вашиот Телефон
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Наведете Боја(Број)И Квантитетот Сакате По Купувањето

Други карактеристики

Материјал:
За Xiaomi Mi Max, За Xiaomi Mi Max 2
Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита,Адсорпција
дизајн:
Егзотични,Спорт,Мат,Обична,Животно,Гроздобер,Бизнис
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Max/За Xiaomi Max 2

Најдобри понуди