• Неодамнешно
  • -25 %
Тип C Кабел За Sony Xperia XZ Премиум XZS XZ1 XZ2 X Компактен XA1 Плус XA2 Ултра L1 L2 Податоци Полнењето Линија Држачи за Кабел 2m 3m 5m

Тип C Кабел За Sony Xperia XZ Премиум XZS XZ1 XZ2 X Компактен XA1 Плус XA2 Ултра L1 L2 Податоци Полнењето Линија Држачи

DEN 83.00
DEN 110.40

Количина на стоки
Тековен


Тип C Кабел За Sony Xperia XZ Премиум XZS XZ1 XZ2 X Компактен XA1 Плус XA2 Ултра L1 L2 Податоци Полнењето Линија Држачи за Кабел 2m 3m 5m


Други карактеристики

Материјал:
1m, 2m, 3m, 5m
дизајн:
бизнис
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
1m 2m 3m 5m
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
тип c кабел
Должина:
1m 2m 3m 5m
Компатибилен Модел:
За Sony XZ Премиум XZS XZ1 XZ2 Компактен XA1 Плус XA2 Тип L2 C кабел
боја:
Бела
превозот:
Бесплатен Превозот, Пад На Превозот
држачи за кабел:
За Sony Xperia X CompactType C кабел
телефонскиот полнач со usb кабел:
За Sony Xperia XZ XZ Премиум XZS Тип C кабел
тип-c кабел:
За Sony Xperia XZ1 XZ1 Компактен Тип C кабел
USB Кабел за Полнење:
Тип C кабел За Sony Xperia XZ2 XZ2 Компактен
тип c кабел:
За Sony Xperia XA1 XA1 Плус XA1 Ултра Тип C кабел
телефон додаток:
За Sony Xperia XA2 XA2 Ултра L1 L2 Тип C Кабел

Најдобри понуди