• Неодамнешно
  • -5 %
Вистински нови Лепило слушалка за Уво во Анти-Прашина екран Мрежа за iPhone 4 и 4s Слушалка прашина-доказ Handset филтер замена на делови

Вистински нови Лепило слушалка за Уво во Анти-Прашина екран Мрежа за iPhone 4 и 4s Слушалка прашина-доказ Handset филтер

DEN 53.00
DEN 55.68

Количина на стоки
Тековен


QCC ВО ТАИ WAN
Вистински нови Лепило слушалка за Уво во Анти-Прашина екран Мрежа за i Phone 4 и 4s Слушалка прашина-доказ Handset филтер замена на делови
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
Ве молиме не грижете се, ние сме.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Пакет се вклучени :
1lot=1pcs Говорникот прашина мрежа За Apple i Phone 4 и 4s
Карактеристики На Производот :
1. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Ако ни e-mail и не heara одговор . Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
5. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА. Тестирани пред превозот и 100% работи добро
7.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.Delievery време : EMS : 5-15days.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.

Други карактеристики

Пакет:
2 парчиња 5 парчиња
Бренд Име:
weeten
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4,iPhone 4s
дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
4.0
Карактеристики:
слушалка мрежа
мини цел:
2 ПОСТАВУВА
Број На Модел На:
за iPhone 4 и 4s
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производ ID:
Слушалка Мрежа

Најдобри понуди