• Неодамнешно
  • -30 %
Огледало Случај за iPhone X iphone 10 Анти-шок Тешко Акрилик Назад+Мека TPU Маска за iPhone 8 7 6 6s Плус Сребро Злато Црна Coque

Огледало Случај за iPhone X iphone 10 Анти-шок Тешко Акрилик Назад+Мека TPU Маска за iPhone 8 7 6 6s Плус Сребро Злато

DEN 138.00
DEN 197.28

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE : (ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодарам!!!)
1) Ние Поддршка На Големо/Препродавач/Dropshipping/Dropshipper.
2) Ако сакате Побрзо и Целосно Следење infromation, pls изберете Aliexpress Стандард превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,E-пакет итн превозот начин.
3) Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа може да се потребни околу 30-60days, pls известување, ви благодариме!
Нема Спор ве молам!
Не е Лошо и Повратни информации ве молиме! Pls ни даде Сите 5 Ѕвезди, ако Задоволни! Pls контактирате со нас за ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни! Најдобри Желби!
Се надевам дека ќе имате среќен шопинг тука! Ви благодариме однапред!
Огледало Случај за i Phone X iphone 10 Анти-шок Тешко Акрилик Назад+Мека TPU Маска за i Phone 8 7 6 6s Плус Сребро Злато Црна Coque Fundas

Други карактеристики

Материјал:
За iphone 6 6S, За iphone 6S Плус, За iphone 7, За iphone 7 Плус, За iphone 8, За iphone 8 Плус, За iphone X
Големина:
For iPhone 7 7 plus case/ For iphone 6 6s plus Fundas Capa Para
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Сјајна,Симпатична,Геометриски
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Tentoper
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Огледало случај За iPhone X iPhone 8 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Модел На Телефон 1:
За iphone X случај за iPhone 8 8 плус случај покрие Capa fudnas
Времето на Пазарот:
2018 Нови Пристигнување Најдобро Продаваните
Материјал:
Акрилик назад + Транспарентен TPU браник
боја:
Боја како на сликата прикажани
SKU:
DHY03083
Функција во еден:
Огледало маска+анти-шок задниот поклопец fundas за iphone 7 7 плус маска
Функција два:
Огледало Случај за iPhone X Анти-шок Тешко Акрилик Назад+Мека TPU Маска
Функција:
Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
Стил:
Мода,Луксузен Дизајн,Егзотични,Погоден за Човекот & Жена
Трговија На Големо/Dropshipping:
Поддршка

Најдобри понуди