• Неодамнешно
  • -20 %
3D Стерео Втиснување чипка цвет пеперутка флип нагоре и надолу кожа телефон торба покрие случај за Jinga Започнете

3D Стерео Втиснување чипка цвет пеперутка флип нагоре и надолу кожа телефон торба покрие случај за Jinga Започнете

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

3 D Стерео Втиснување чипка цвет пеперутка флип нагоре и надолу кожа телефон торба покрие случај за Jinga Започнете

Други карактеристики

Бренд Име:
Soncase
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб
дизајн:
Обична,Ткаеше,Гроздобер,Бизнис
Големина:
for Jinga Start
Карактеристики:
3D Стерео Втиснување чипка цвет пеперутка
Компатибилен Бренд:
за Jinga
квалитет:
Висок квалитет
Материјал:
СТП Кожа
Пакет:
ПП торба
Модел 1:
за Jinga Започнете
Pattern1:
чипка цвет
Шема 2:
Пеперутка
боја:
црна/winered/сино/роуз

Најдобри понуди