• Неодамнешно
  • -24 %
за iphone 6 6S Плус случај покрие MOFI за iPhone 6plus Назад Целосна Покрие Случај За Мека работ на Apple 6 за iPhone 6splus Ткаенини Случај

за iphone 6 6S Плус случај покрие MOFI за iPhone 6plus Назад Целосна Покрие Случај За Мека работ на Apple 6 за iPhone

DEN 364.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


ЗА i Phone 6/6 S/ПЛУС

Други карактеристики

Материјал:
за iPhone 6, за iPhone 6S, за iPhone 6 Плус, за iPhone 6S Плус
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.7/5.5 inch
Карактеристики:
PC+ TPU случај
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
Mofi

Најдобри понуди