• Неодамнешно
  • -38 %
Нордиските едноставна Pendant светла Модерна спалната соба ноќни трпезарија Pendant светилка Бар/кафе индивидуално креативно осветлување тела

Нордиските едноставна Pendant светла Модерна спалната соба ноќни трпезарија Pendant светилка Бар/кафе индивидуално креативно

DEN 892.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Тековен

Нордиските едноставна Pendant светла Современ дом ноќни еден главата diningroom виси светилка Бар/кафе креативни Pendant светилка Име на Производ : Pendant Светла
База Тип : E27
Тело Материјал : Железо
Боја : црна / бела / розова / сино / злато
Напон : AC100-240 V
Зрачењето Област : 5-15 квадратни метри
Виси жица должина : 100cm. Ние ги испратите бела виси линија стандардно.
Ако треба да се откажам црна линија. Кога ќе ги нарачате ве молиме да ги споделите со нас.Ви благодариме!
Апликации : Кафе, Бар, Хотел, Спална соба, трпезарија, итн.
Гаранција : 3 Години
Пакет Содржина : 1 x Модерна Pendant Светилка (Тоа не вклучува сијалица)
Цел
(1) Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да директна нарачка за купување.
Ако имате прашања ве молиме испратете порака, ние одговори во рок од 12 часа.
(2), ве молиме ќе треба бојата, големината,број, во количката.
(3), ве Молиме да го пополните точно превозот адреса, за да се осигура дека превозот може да ја достигне вашата област.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay,запад uniom,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throug безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
(1). Кина пост воздух mail Бесплатен превозот. Тоа трае околу 15-60 дена. Тоа зависи од времето, обичаи,празници и други фактори.
(2). Ако треба да брзо да добиете пакет, ве молиме изберете комерцијални курир (FEDEX / DHL / UPS / ТНТ / EMS).
Повратни информации 1, искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар ако ви се допаѓа и нашите услуги. Ви благодариме за вашето време и соработка. 2, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна, Темно сина, Pind, Златна, Светло Bule
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
3
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба
Број На Модел На:
SZ-Долги светла pendant
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Абажур Боја:
Златна,Бела,Сина,Розова,Црна
Бренд Име:
ASANZUO
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
База Тип:
FESTOON
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Најдобри понуди