• Неодамнешно
  • -30 %
Модерната Кристал Лустерот Светлина luminaria Луксузни Лустери Светилка Суспендирани Светлина Lustres Бронзена Боја Ламба за дневна соба

Модерната Кристал Лустерот Светлина luminaria Луксузни Лустери Светилка Суспендирани Светлина Lustres Бронзена Боја Ламба

DEN 25872.00
DEN 36960.00

Количина на стоки
Тековен


Модерната Кристал Лустерот Светлина luminaria Луксузни Лустери Светилка Суспендирани Светлина Lustres Бронзена Боја Ламба за дневна соба
Категорија : Лустери Стил : Кристал, Луксузни, Pendant Материјал : K9 Кристал, Цинк Легури, Метални Светла Број : 6+3 Светла , 8+4 Светла , 10+5 Светла ,12+6 Светилки Сијалица : Блескаво сијалица Сијалица База : E14 / E12 Сијалица Вклучени или Не : Светилки Не се вклучени Соодветен Напон : 110 V-240 V Моќност : Блескаво светилки во Боја : Исто како слика Инсталација Тип : Pendant Основните Собранието е потребно. Упатството е вклучена. Гаранција : 3 години, Ако треба LED светилки, pls контактирајте со нас.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање начин поддржан од aliexpress како на пример кредитна картичка ,western union ,банкарски трансфер ,зачувам и така натаму
Превозот Политика :
1. Во светот превозот (Освен некои земји ) , ако припаѓа на земјата ние не сме испорака до ,pls контактирате директно да се консултира.
2 .Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls да ни оставите порака, кога ставање ред.
3.Pls бидете сигурни дека вашиот испорака адреса и телефонски број е точен , за Сите стоки ќе биде само предаден на превозот адреса ќе се обезбеди на aliexpress.
Политика На Враќање :
1. Ние не прифаќаме врати без никаква причина
2.Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена ,се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
3.Ако Постои било каков проблем на производот ,Pls известете нè веднаш кога постои било каков проблем на производот.Ние ќе ви дадат најдоброто решение како што ја имате, замена или рефундирање на дека.
Повратни информации :
1.Ние се стремиме да обезбеди висок квалитет на производи до сите наши секој клиент од целиот свет и се надевам дека сите вие сте добар шопинг искуство во нашата продавница.
2.Бидејќи вашиот добар фидбек е многу важно за нашето работење е развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере и вашата соработка.

Други карактеристики

Абажур Боја:
9 Светла, 12 Светла, 15 Светла, Светла 18
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110V
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,CCC
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
FGHGF
Сенка Тип:
Shadeless
База Тип:
E14
Карактеристики:
Луксузна Големи Лустерот
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
MP10076
Е Светилки Вклучени:
No
Објектот:
Кристал Лустерот Светлина
Материјал:
Кристал ,Цинк Легури ,Метални
База Тип:
E14 / E12
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Напон:
110V to 240V
Големина:
Different size for choice
Стил:
Кристал Таванот Светлина
Карактеристики:
сјај de cristal
боја:
исто како слика

Најдобри понуди