• Неодамнешно
  • -7 %
Phube Осветлување француски Империја Злато Кристал Лустерот Хром Лустери Осветлување Модерна Лустери Светлина+Бесплатна испорака !

Phube Осветлување француски Империја Злато Кристал Лустерот Хром Лустери Осветлување Модерна Лустери Светлина+Бесплатна

DEN 14508.00
DEN 15600.00

Количина на стоки
Тековен

Ние нудиме најдоброто .
За по продажбата на услугата :
1.Кога ќе го примите пакетот ,ве молиме да се отвори пакетот и да ги проверите сите ставки се работи во добра состојба пред да потпишете .ве молиме погледнете го вистински производ отколку што го добиваат .Се надевам дека се прави бизнис со вас наскоро и ние и ветуваме ние ќе ви даде најдобра цена и најдобра услуга .
За Нашите Мисии
1. ако објектите се скршени ,ве молиме распрашајте се за испорака компанија да се направи "штета сертификат ".Ние сме отворени од 7 дена од 11 часот до 7pm(est). Љубезно ве молиме да се потсети дека треба да проверите со вашиот сопствен временски постои увозни давачки или не. Оние предмети се тешко да се опише попрецизно,големини и Бои може да изгледаат различно на лице од тука.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики ,ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или е-Маил,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Негативни повратни информации не реши ништо. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.НА Извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за нашите клиенти .Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис . За повеќето од Европските земји, не е како обврска наметната. ние се стремиме да понуди одлична услуга на клиентите,безусловна квалитетот на производот во неспоредлив цени и сеуште секојдневно,ние продолжуваме да се обидат да се направи вашата шопинг искуство со нас .
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.инаку ние ќе не дава никаква гаранција и враќање на средствата. ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.
За Нас И Производи :
За нас : Сите наши производи се 100% вистински,Кристали познати за беспрекорна worksman - брод, прецизно сечење и јасност се нудат тука. Поради разликите во следи, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната кристал и вашиот екран. Доколку купувачот сака да се спаси трошоци, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ги прогласи помала вредноста во фактурата. ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор .За ДА се Зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста . замолете ги да ви даде тврдат број .Ние ќе одговориме на сите ваши прашање ако имате било.

Други карактеристики

Абажур Боја:
Злато светилка тело, Хром Светилка тело
Големина:
Width 68cm H90cm, Width 55cm H70cm, Width 40cm H52cm
Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
Phube
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Број На Модел На:
71019
Гаранција:
2 години
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Кристално
Заврши:
Полиран Хром
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Тип:
Кристално
Напон:
110-240V
Сенка Ветер:
До & Долу
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
Дневни Соби , Спални соби и соби за Гости
Висина:
Синџир може да се прилагоди слободно или Прилагодено !
боја:
Хром или Злато
забелешка:
Тоа може да се прилагоди со помали или поголеми димензии!
светилки:
E14 или E12 (5-40w)
Големина:
Следниве Слики

Најдобри понуди