• Неодамнешно
  • -40 %
НОВО!!! 300ММ Модерна Современа DIY Елементи IQ Сложувалка ZE Светилка Сенка Таванот Pendant Светилка Топката Светлина Осветлување 110-240V

НОВО!!! 300ММ Модерна Современа DIY Елементи IQ Сложувалка ZE Светилка Сенка Таванот Pendant Светилка Топката Светлина

DEN 316.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

IQ Загатка Светилка Бесконечност светлина Сложувалка светла
дефинитивно ќе направи прекрасен Божиќ / Роденден / Нов Дом-Сопственик
присутни и исто така е погодна за секој кој е до умот / Наместо на
користење на IQ Загатка Светилка Бесконечност светлина Сложувалка светла само како Соба / Таванот Молња е/Затворен-Отворено ,
тоа исто така може да се користи како Подни Светилки, Ѕид, Агол & Таванот држачи,
Форми може да се прилагоди според барањата и дизајни.5 M 350mm Светлина Кабелот Виси Жица за Модерна Топката Роман IQ E27 Pendant Светилка Сложувалка LED DIY Лустерот Таванот 110-240 V
Напон : AC 110 V-240 V
Светилки Се Вклучени : Никој
Инсталација Тип : E26/E27 носителот, IQ Pendant светилка
Wire Кабел Должина : 3.
ние продаваме голем број на видови на pendant светилка,лустерот,таванот светлина, led светло,цевка светлина,панел светлина ,led модули ,string,ленти,луковици,потоп светлината ,светла ,и некои сезона партија светла. Само остави негативен или неутрален повратни информации не е најдобар начин. Вие треба да се вратите пред контактирајте со продавачот, под нормални околности,
купувачот ќе се врати само дел од проблемот, но не сите, продавачот е одговорен за квалитетот прашања
дел од напред и назад товар.
Добри Вести на руски гости : Ние испорачува руската поштенски линија(повеќе побрзо од Кина пост), обично 25 дена за да стигнат до Русија. Испрати од Кина пост околу 25 дена.
Транспорт време
Испрати страна на ФЕДЕКС/UPS/DHL, Европа и сад е генерално 8 дена да пристигне, други локални одложена за 3 дена.
На Бразил е гости : Бидејќи Бразил Царинската е многу строг, и логистика брзина не е добро, понекогаш тоа ќе биде многу бавно, ве молиме да се разгледа сериозно. Ме остави порака на Aliexpress и разговарајте онлајн .
Светлината Информации :
Светилка тип : Pendant Светилка
Материјал : Пластика
Стил : Модерен стил
Предложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн. Поднесе барање за враќање во рок од 15 дена, еден месец да се обезбеди замена.
OEM наредби се добредојдени!
. Се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам дали нешто јас може да ви помогне за се препродава или големо. Клиентот е одговорен оние такси
1 M 100 MM E26/E27 светлина кабелот виси жица за IQ светилка 110 V-240 V
3.
Време на брод
Повеќето светла во парк, обично се испрати во 3 работни денови , ако е надвор од акциите, испратите во 8 работни денови .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
ПВЦ,Пластика
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА,УЛ
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Новина
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
PP/Пластика
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела,Црна,Зелена,Црвена,Сива,Сина,Жолта,Розова,Виолетова,Сребрена,Златна,Кафеава,Портокал,Шампањ,Беж
Карактеристики:
Дневна соба pendant светилка

Најдобри понуди