• Неодамнешно
  • -40 %
Мулти-Боја 25cm/30cm/40cm Модерна DIY Елементи IQ Сложувалка ZE Таванот Лустерот Pendant Светилка Топката Светлина Осветлување 110-240V

Мулти-Боја 25cm/30cm/40cm Модерна DIY Елементи IQ Сложувалка ZE Таванот Лустерот Pendant Светилка Топката Светлина Осветлување

DEN 287.00
DEN 478.56

Количина на стоки
Тековен


ние продаваме голем број на видови на pendant светилка,лустерот,таванот светлина, led светло,цевка светлина,панел светлина ,led модули ,string,ленти,луковици,потоп светлината ,светла ,и некои сезона партија светла.
3 Пред да се испрати нашиот проект, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди враќање адреса, логистика, а се враќаат еден број
Препродава или wholesell :
ќе ви обезбеди најдобра цена и со најдобар квалитет .
На Бразил е гости : Бидејќи Бразил Царинската е многу строг, и логистика брзина не е добро, понекогаш тоа ќе биде многу бавно, ве молиме да се разгледа сериозно.
Политика на враќање
Ние ја поддржуваме 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, да се задржи непроменети околности,
ќе може да се врати. Вие треба да се вратите пред контактирајте со продавачот, под нормални околности,
купувачот ќе се врати само дел од проблемот, но не сите, продавачот е одговорен за квалитетот прашања
дел од напред и назад товар.
Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, Бар
Забелешка : ве Молиме прочитајте ги Инструкциите за да ви помогне да ја инсталирате. Неисправни предмети.
Ние придаваат големо значење на услуга на клиентите, пред да замине на негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, и да ни даде
шанса, ние ќе се потрудиме со вас да го решат вашиот проблем.
Време на брод
Повеќето светла во парк, обично се испрати во 3 работни денови , ако е надвор од акциите, испратите во 8 работни денови .
Изработени од Пластика
Совршена декорација за дома мебел.
Транспорт време
Испрати страна на ФЕДЕКС/UPS/DHL, Европа и сад е генерално 8 дена да пристигне, други локални одложена за 3 дена.
Добри Вести на руски гости : Ние испорачува руската поштенски линија(повеќе побрзо од Кина пост), обично 25 дена за да стигнат до Русија. Ме остави порака на Aliexpress и разговарајте онлајн .
Сосема нов и висок квалитет. Клиентот е одговорен оние такси . Поднесе барање за враќање во рок од 15 дена, еден месец да се обезбеди замена. IQ Загатка Светилка Бесконечност светлина Сложувалка светла
дефинитивно ќе направи прекрасен Божиќ / Роденден / Нов Дом-Сопственик
присутни и исто така е погодна за секој кој е до умот / Наместо на
користење на IQ Загатка Светилка Бесконечност светлина Сложувалка светла само како Соба / Таванот Молња е/Затворен-Отворено ,
тоа исто така може да се користи како Подни Светилки, Ѕид, Агол & Таванот држачи,
Форми може да се прилагоди според барањата и дизајни.

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА,УЛ
Тело Материјал:
ПВЦ
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Новина
База Тип:
E27
Гаранција:
2 години
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
PP/Пластика
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Обична Обоена
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
Бела,Црна,Зелена,Црвена,Сина,Жолта,Розова,Виолетова,Сребро.
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Примена:
Трпезарија
Тип На Објект:
Pendant Светла
Карактеристики:
Креативни E27 pendant светилка
Напон:
110v 120v 220v 240v
Место:
Јадење Студија Кујнски Остров Дневна Соба За Статистика Дома Декор
Функција:
Lamparas Де Споредено Скалило Бања Железо Ѕид Sconce Abajur Luminaria
Стил:
Ретро / стар мебел

Најдобри понуди