• Неодамнешно
Промоција на Нови 8.5/7/ 5/ 3.5 LED Светилка 12V DC LED Кружни Кристал Покривот Таванот Светлина Караван/Р.В./Автомобил/Motorhome/Морски

Промоција на Нови 8.5/7/ 5/ 3.5 LED Светилка 12V DC LED Кружни Кристал Покривот Таванот Светлина Караван/Р.В./Автомобил/Motorhome/Морски

DEN 696.00

Количина на стоки
Тековен


• Оперативен напон : 12 V DC
• Осветлување боја : сина/кул бело ; сино/топло бела;црвено/кул бело;црвено /wram бела
• Светлосен флукс : 650 lumens
• Ниска потрошувачка на енергија : 2.5/ 6/ 8.5 W, 0.185/ 0.44/ 0.63 А
• Матирано објектив за мека светлина
• Површинска монтажа
• Сите шрафови се скриени по инсталацијата да ја напушти чиста завршница.
• Погодности за вклучување/исклучување

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Wattage:
6-10W
Тип На Објект:
таванот светла
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Примена:
Foyer
Број на извори на светлина:
> 20
Употреба:
празник
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
FGHGF
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
2G11
Напон:
12V
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Техника:
Врежани
Гаранција:
Три години

Најдобри понуди