• Неодамнешно
  • -37 %
Модерната DIY Алуминиум Прстен Led Pendant Лустерот Светлина Сјај Акрилик Спалната соба Виси Светла трпезарија Led Лустери Осветлување

Модерната DIY Алуминиум Прстен Led Pendant Лустерот Светлина Сјај Акрилик Спалната соба Виси Светла трпезарија Led Лустери

DEN 2719.00
DEN 4315.20

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот :
Име : Модерна DIY Алуминиум Прстен Led Pendant Лустерот Светлина Сјај Акрилик Спалната соба Виси Светла трпезарија Led Лустери Осветлување ;
Модел no : 8137;
Материјал : алуминиум,акрилик;
Сијалица база : ЛЕР газа;
Уметност : боја, се врти, burnish, заварување;
Примена : дневна соба, трпезарија, ресторан, бар, лофт;
Големина : dia40cm, dia60cm, dia80cm и да ги прилагодите големина
Тежина : како што е подолу;
Вистински Шут Од Клиенти

Други карактеристики

Абажур Боја:
dia40cm, dia60cm, dia80cm, dia40 и dia60cm, dia60 и dia80cm, dia40 60 and80cm
Wattage:
white light, warm light, stepless dimmable
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Бренд Име:
SaloEElaitte
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
База Тип:
MR11
Број На Модел На:
8137
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Карактеристики:
алуминиум прстени, далечински контролер

Најдобри понуди