• Неодамнешно
  • -38 %
Бесплатен превозот Цинк Легура IP65 Водоотпорен Круг Фитинг LED вградна светилка за Полнење Вдлабнати Трим Тела Со GU10 База

Бесплатен превозот Цинк Легура IP65 Водоотпорен Круг Фитинг LED вградна светилка за Полнење Вдлабнати Трим Тела Со GU10

DEN 2262.00
DEN 3648.00

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Повратните информации Клиентите Задоволство е клучно важен фактор на нашиот успех.50mm
MR16/GU10/GU5. Ние ги прифати овластен се враќа за размена, или рефундирање во рок од 10 дена од приемот на објектот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови. Ние сме тука да ви помогнеме. Превозот обвиненија не се враќа.3 led светлото на рефлекторите светилки/Халоген Сијалица Производ Големина : Надворешниот Дијаметар : 82 mm / Висина : 55 мм (не се вклучени) со Вклучени : 80 мм отсечени (за) : 68 мм - 75 mm Напон : 230 V / Грло : GU10; Материјал : Алуминиум Кутија содржина : 1 x Светлина IP65 Круг Вдлабнати Боја и 1pcs gu10 Штекер носителот на Доменот : туш, купатило, Гаража, подрум, тремот, Saune, потоа, влажни простории и многу Фото Модел Материјал Примена Боја Прилагодлив (Lx W x T)(mm)
Кроена Н W(g) Пакет Живот време (H) YDG-20001569 Цинк Легура
Стаклена леќа
IP65 Кол. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или парцели се оштетени за време на испорака. Ако led светла скршен во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Љубезно ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања на пратката. Ви благодариме за да ни остави позитивни повратни информации откако ќе се чувствувате задоволни со парцели,Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден. Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-30 работни денови.
Гаранција и Политика на Враќање Ние обезбеди 2 години гаранција за нашиот производ.(Парцела подолу 2kg) ќе помогне да се направи Царинење и купувачот ќе одговор за било царинска такса на вашето место. EMS : 7-14 работни денови.3 led светлото на рефлекторите светилки/Халоген Светилки Бела НЕМА
Прилагодливи D82 XH50mm
Ø70mm 160 G 50pc/цтн 50000 H YDG-20001570 Сатен Nicke YDG-20001571 Хром
Kinldy потсети дека над цената не вклучувајќи светилки и електронски апарат
Ве молиме контактирајте со нас за цената на целиот светилка тела и лампи заедно
Таванот место на светлината апликација : Супер Пазарот Осветлување Вдлабнати Осветлување Акцент Осветлување Изложба Осветлување Приказ на Случај и Кабинет Осветлување Уметничка Галерија и Музеј Осветлување
6pcs светилка тела
Превозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL/ФЕДЕКС/EMS/ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат .

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
бела, хром
Бренд Име:
JOYINLED
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE,EMC,LVD,RoHS
Wattage:
0-5W
Материјал:
Легура
Примена:
Foyer
База Тип:
FESTOON
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Knob switch,Далечински Управувач,Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Сензор
Број на LED Чип:
3 еез
Макс Агол На Ротација:
45°
Моќ Толеранција:
1%
Број На Модел На:
YDG-20001569
Употреба:
Кол 50mm светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Тело Материјал:
Цинк Легура
Извор На Светлина:
Халоген LED сијалица
Светилка дијаметар:
82 mm
Се Отвори Дупка:
70 мм
длабочина:
50cm

Најдобри понуди