• Неодамнешно
  • -40 %
Нордиските Едноставна Masiero Ева светилка Италија Милан Победа Дизајн Defender кабелот pendant светилка Железо dinning соба pendant светилки модерна

Нордиските Едноставна Masiero Ева светилка Италија Милан Победа Дизајн Defender кабелот pendant светилка Железо dinning

DEN 2840.00
DEN 4732.80

Количина на стоки
Тековен


.
Нордиските Едноставна Masiero Ева светилка Италија Милан Победа Дизајн Defender кабелот pendant светилка Железо dinning соба pendant светилки модерна
Параметар
90-240 V AC,
E27x1pc, 60w max.
Материјал : Железо
Сијалица ќе биде испратен како подарок ( само кажете ни ја вашата Напон ? )
Боја : црна , бела , злато , сребро.
D12cm круг послужавник,
1m кабел може да се прилагоди
Големина : D14x66cm
100% Вистински слики :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
PL-331
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,VDE,CCC
Абажур Боја:
Сребрена,Бела,Златна,Црна
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Бренд Име:
BINFU
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Гаранција:
1
Број на извори на светлина:
1
Име:
Masiero Ева Италија Милан Железо Старател Pendant Светлина
светилка база:
E27X1pcs
Тип На Светилка:
led / заштеда на енергија светилка/ блескаво светилка
кабел:
100cm може да се прилагоди
Напон:
90-265V AC
Материјал:
Железо
Вати:
60W Max
боја:
црна , бела , злато, сребро.

Најдобри понуди