• Неодамнешно
  • -7 %
LED Модерна Геометриски Железо Acryl Црно Бела LED Светилка.LED Светло.Таванот Светла.LED Таванот Светлина.Таванот Светилка За Foyer Спална Соба

LED Модерна Геометриски Железо Acryl Црно Бела LED Светилка.LED Светло.Таванот Светла.LED Таванот Светлина.Таванот Светилка

DEN 7544.00
DEN 8112.00

Количина на стоки
Тековен


Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!
Prodcut Информации :
1.Напон : AC90-260 V
2. Боја : црна/бела
3. Светла Боја : Бела/Топло/dimmable
Dimmable+Далечински управувач : YES ( Само "dimmable" тип доаѓа со далечински управувач )
4. Материјал : Железо,acryl
5. Светлината Sourc : LED чип
6.Е светилки вклучени : Да
7.Пакување : .Извоз стандард пакување : пена+картон+дрвени гајби/случај ако е потребно.

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
40cm црна, 40cm бела, 50cm црна, 50cm бела, 61cm црна, 61cm бела, 78cm црна, бела 78cm
Wattage:
warm light, white light, dimmable
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Современа
сертификација:
УЛ,CE,ГШ,EMC,VDE,ССА,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо,Ironware + Акрилик
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3Years
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Карактеристики:
Геометриски
Број На Модел На:
2358113
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Заврши:
Никој
Материјал:
Железо,Acryl
Извор На Светлина:
LED чип
боја:
бела , црна

Најдобри понуди