• Неодамнешно
3 Светлина Pendant Осветлување Модерна Виси Светлина Тела Кујнски Остров Виси Ламба 3 Прстени Трпезарија Осветлување

3 Светлина Pendant Осветлување Модерна Виси Светлина Тела Кујнски Остров Виси Ламба 3 Прстени Трпезарија Осветлување

DEN 8400.00

Количина на стоки
Тековен


3 Светлина Pendant Осветлување Модерна Виси Светлина Тела Кујнски Остров Виси Ламба 3 Прстени Трпезарија Осветлување
100% Сосема Нов.
Главен Материјал : Алуминиумски+Акрилик
Светлината тип : LED
Боја : Бела како фото
Извор на светлина Вклучени или Не : Да

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Бела
Големина:
Warm White, Cold White
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
FESTOON
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
PL-012
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број на извори на светлина:
> 20
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
обложено
Бренд Име:
SUNMPOOS
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Алуминиум

Најдобри понуди