• Неодамнешно
  • -25 %
Ултра-тенок Површински Монтирани Модерната Led Таванот Светла lamparas де techo Правоаголник акрилик Плоштадот Таванот светилка тела

Ултра-тенок Површински Монтирани Модерната Led Таванот Светла lamparas де techo Правоаголник акрилик Плоштадот Таванот

DEN 3708.00
DEN 4944.00

Количина на стоки
Тековен

Параметри :
100% Сосема Нов.
Големина на :
350x350x45mm 54 W
500x500x45mm 78 W
900x600x45mm 127 W
Главните Материјали : Хардвер+Акрилик
Напон : 110-240 V
Извор на светлина : LED
Далечински Управувач : Yes (Само Светлината Dimmable)
Затемнување : Yes (Само Светлината Dimmable)
Боја : Бела (како фото)
Крај : насликани
Извор на светлина Вклучени или Не : Да
Осветленоста Dimmable : Не вклучуваат само 3 боја температура топло бела и природните бела и кул бело , Но, исто така, може да затемнување светлината
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање.
2. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls ни остави порака кога ставање ред.
3. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови. Ако предмети сте примиле е дефектен, pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви дадат најдоброто решение(ја замени или наплата)
4. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.
Купувачите кои место цел ќе се смета дека се согласувате со овие услови & услови.
5. Нашата е производителот директно , ние може да се направи не само нормално светла покажа на веб-сајт, но исто така да прилагодите светла за вашите посебни барања. Добредојдовте да контактирате со нас.
6. Испратете ни порака, добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Абажур Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
350x350x45mm, 500x500x45mm, 900x600x45mm
Емитуваат Боја:
Осветленоста Dimmable, Топло Бела, Кул Бело
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Употреба:
Дневно осветлување
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Модерна
Број На Модел На:
905-S
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3 Години
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
LOFAHS
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал

Најдобри понуди