• Неодамнешно
  • -10 %
Моден Затворен осветлување pendant светла Дрво и алуминиум светилка ресторан, кафе бар трпезарија LED виси светлина тела

Моден Затворен осветлување pendant светла Дрво и алуминиум светилка ресторан, кафе бар трпезарија LED виси светлина тела

DEN 1905.00
DEN 2116.80

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Wattage:
6-10W
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Бренд Име:
chrasy
Број На Модел На:
LT-MG09
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Сензор,Далечински Управувач,Knob префрлате
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сива,Жолта,Црна
Место:
Студија,Салон,други спални соби
База Тип:
E27
Гаранција:
3months
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум, ABS

Најдобри понуди