• Неодамнешно
  • -10 %
Willlustr цемент pendant Светилка конкретни виси светлина модерна суспензија осветлување dinning соба, кујна островот хотелски ресторан, бар

Willlustr цемент pendant Светилка конкретни виси светлина модерна суспензија осветлување dinning соба, кујна островот

DEN 6005.00
DEN 6672.00

Количина на стоки
Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно . Позитивни повратни информации е многу важно за нас, исто така и за вас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа isconsidered користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ви благодариме!. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas примени. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Но повеќето од нашите производи ќе обезбеди бесплатен превозот услуга.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Превозот :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).
Willlustr цемент pendant Светилка конкретни виси светлина модерна суспензија осветлување dinning соба, кујна островот хотелски ресторан, бар
материјал : цемент
боја : сива
напон : 110 V-240 V
сијалица грло : E27
големина : ги видите опциите
* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот
* Прилагодување на располагање. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купувачи се одговорни за враќање превозот . Постојат NOEXCEPTIONS!
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
willlustr
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
1-3square метри
Абажур Боја:
сива
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
цемент
Заврши:
цемент
Техника:
Рачно изработени

Најдобри понуди