• Неодамнешно
  • -24 %
модерната дијамант pendant светла железо минималистички ретро светлина Скандинавските лофт пирамида светилка метален кафез со led сијалица суспензија лам

модерната дијамант pendant светла железо минималистички ретро светлина Скандинавските лофт пирамида светилка метален

DEN 1459.00
DEN 1919.52

Количина на стоки
Тековен


3
Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 5 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : повеќето земја може да пристигне на 15~60 дена. Бразил е бавно, можеби треба 40~90 дена. Ако вашиот не добиваат во текот на 60 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.(разни земји има различни пристигнувањето време). Ако вашиот потврда дојде време, се уште не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака. Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезда позитивни Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. за вашето задоволство и Позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор. ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни Повратни информации и добредојде место цел повторно.
Комуникација :
Објект како што е опишано :
Превозот на ветер :
Следниот шопинг може да се добие дополнителни попусти.

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
25CM-бела, 38CM-бела, 45СМ-бела, 50CM-бела, 25CM-црна, 38CM-црна, 45СМ-црна, 50CM-црна
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
pendant светлина
Заврши:
Бранеа Никел
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Материјал:
Метал
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Осветлување Област:
5-10square метри
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
Техника:
Насликани
Напон:
220V
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1year
Бренд Име:
YNL
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Префрлете
Употреба:
lumiled сијалица
кодот:
Лустерот
режим:
pendant светлина
База Тип:
e27 светлина
Материјал:
Метал насликани
Стил:
Лофт Американската држава
Модел:
таванот светлина
Напон:
110V~240V, 220V, 110V
боја:
топло бела
Апликации:
Дневна соба / Трпезариска соба / Спалната соба / Кафе / Бар / Партија

Најдобри понуди