• Неодамнешно
  • -12 %
Железо спалната соба кристал лустерот пинк принцезата соба топла соба девојки соба Лустерот led кристал свеќа лустерот осветлување

Железо спалната соба кристал лустерот пинк принцезата соба топла соба девојки соба Лустерот led кристал свеќа лустерот

DEN 7941.00
DEN 9024.00

Количина на стоки
Тековен


Материјал : метал + кристали
Големина/димензија :
5 lighs/грб Дијаметар 640 мм ,Висина на 500 мм+chain500 mm(должина бара,висина прилагодливи )
6 lighs/грб Дијаметар 680 mm ,Висина на 500 мм+chain500 mm(должина бара,висина прилагодливи )
8 lighs/грб Дијаметар 880 мм ,Висина 550 мм+chain500 mm(должина бара,висина прилагодливи )
*Lightsource & bulbholder : E14/E12 bulbholder, 3 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени ( Ако треба, ве молиме контактирајте со нас )
Боја : бело-розева,се однесуваат на слика
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Гаранција:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Заврши:
Полиран
Напон:
240V,120V,90-260V,110-240V,220V,110V
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Современа
Карактеристики:
железо спалната соба кристал chandilers
Број На Модел На:
sy131
Сенка Ветер:
Up
База Тип:
E14
Сенка Тип:
Ткаенини
Бренд Име:
Timebus
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No

Најдобри понуди