• Неодамнешно
Мулти-Агол на Гледање Таблета Стојат Носителот на Преносни и Прилагодливи Таблета Мобилен Телефон Стојат Носителот Бела

Мулти-Агол на Гледање Таблета Стојат Носителот на Преносни и Прилагодливи Таблета Мобилен Телефон Стојат Носителот Бела

DEN 76.80

Количина на стоки
Тековен


Корисна и количка за носителот се залагаме за поддршка на вашиот уред и вертикално и хоризонтално. 7 различни прилагодливи агли за гледање, игри или пишување, ви ги понудиме најдобрите гледање точка. Со гумена подлога за површинска заштита и ABS нога за да се спречи лизгање. Оската на ротација е направен од нерѓосувачки челик, Силни и издржливи. Свитлива компактен дизајн на простор за заштеда, преносни и лесен.Компатибилен со било кој паметен телефон и 5-10 инчен таблети.Корисна и количка за носителот се залагаме за поддршка на вашиот уред и вертикално и хоризонтално.
7 различни прилагодливи агли за гледање, игри или пишување, ви ги понудиме најдобрите гледање точка.
Со гумена подлога за површинска заштита и ABS нога за да се спречи лизгање.
Оската на ротација е направен од нерѓосувачки челик, Силни и издржливи.
Свитлива компактен дизајн на простор за заштеда, преносни и лесен.Компатибилен со било кој паметен телефон и 5-10 инчен таблети.
Боја : Бела
Материјал : ABS, гума, од не ' рѓосувачки челик
Максимално оптоварување : 5 KG
Пати големина на : 3.3 * 2.8 * 0.5 во / 8.3 * 7.1 * 1.3 cm
Објектот тежина : 1.1 мл / 31g
Пакет Листа : 1 * Носителот Стојат

Други карактеристики

Бренд Име:
RII

Најдобри понуди