• Неодамнешно
Нова За 7 Инчен Bitmore ColorTab 7 Таблет компјутер Осетлив на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За 7 Инчен Bitmore ColorTab 7 Таблет компјутер Осетлив на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 354.24

Количина на стоки
Тековен

LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3. Купувачот ќе плати за превозот цена на овој дел.Се врати ставки мора да биде во оригиналните пакувања и во добра состојба.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За Bitmore Боја Табот 7 Таблета Екран Осетлив На Допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Големина:
7 inch
Модул Број:
За Bitmore ColorTab 7 Digitizer Стакло Сензор
Компатибилен со:
За Bitmore ColorTab 7 Екран На Допир Панел
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Најдобри понуди