• Неодамнешно
10pcs Пердув се Справи со Преносни Перото на Допир за да го Заклучите Мулти-функција Слушалка Џек Dustproof Plug Заштита Капа Слушалки за Телефон

10pcs Пердув се Справи со Преносни Перото на Допир за да го Заклучите Мулти-функција Слушалка Џек Dustproof Plug Заштита

DEN 180.48

Количина на стоки
Тековен


100% нови, високо квалитетни Ултра мека гума врвот со 7 мм дијаметар-Лесен за употреба ballpoint пенкало, вклучувајќи и специјалното пенкало Избегне отпечатоци Многу мал и лесно да се носат 100% нови, високо квалитетни
Ултра мека гума врвот со 7 мм дијаметар-Лесен за употреба ballpoint пенкало, вклучувајќи и специјалното пенкало
Избегнувајте отпечатоци од прсти
Многу мал и лесно да се носат
Молив со ballpoint пенкало функција за капацитивни екран, i Phone, i Pod, i Pad, Samsung Галакси S2 S3, Galaxy Note, Galaxy Tab, Ausus Eee Pad за Трансформатор Премиер
Боја : Како што е прикажано во слика (Црна / Сребрена / Црвена / Gold / Розова / Rose Red / Виолетова / Зелена / Светло Сина / Сина)
Пакет содржина : 10 x шарени пердув перо
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
ANENG
Апликацијата Брендови:
Универзална
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран

Најдобри понуди