• Неодамнешно
  • -12 %
JIANGLUN 18W AC Адаптер 12V Полнач За Леново Miix 2 10 11 Таблет КОМПЈУТЕР Табот Напојување

JIANGLUN 18W AC Адаптер 12V Полнач За Леново Miix 2 10 11 Таблет КОМПЈУТЕР Табот Напојување

DEN 528.00
DEN 600.00

Количина на стоки
Тековен

На
Нарачки ќе бидат испратени од страна на aliexpress превозот ,e-спакувани или e-експрес. На
Нарачки ќе бидат испратени од Кина од страна на aliexpress превозот mehtod Со Следење на Број.Ако ви треба брза испорака , можете да изберете epacked, e-EMS, EMS, DHL, или други превозот методи што би сакале да се избере.
За Повратни Информации :
Кога ќе го добиете вашиот објект, ние би голема мера го цениме вашата поддршка од страна оставајќи ни 5-ѕвезда позитивни повратни информации.5 А
Pin големина : 3.
ние сме за промет на големо за лаптоп делови, Таблет Делови ,Мобилен телефон делови и УВ Лекување Машина, ако треба масовно цел во иднина, ве молиме додадете мојот skype jllaptopparts или whatsapp +86 15959258351, или можете да ги испратите на продажбата на jlnlaptopparts.
И Имајте на ум данок нема да се вклучат во оваа цена !
Така да, ако под итно треба на овој објект , ние ви советуваме да одберете Препорачана Превозот за DHL express ,
Тоа ќе заштедите многу повеќе време за вас. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да го вратите за враќање на парите или замена за замена. кој ќе го спаси повеќе превозот време за вас, тоа зависи од вас. Ние само бараме да не контактирате во рок од 14 дена од денот на приемот на вашиот објект и се врати во истата состојба тоа е примена.
-
Ако се наоѓа во U. Едноставно остава негативни повратни информации не се реши проблемот. кој ќе го спаси повеќе превозот време за вас, тоа зависи од вас. Така, ве молиме да обрнете поголемо внимание на нашата слика и ако е можно да се спореди со оригиналниот дел пред купување. Се враќа нема да бидат прифатени ако се случи да купите погрешен точка по грешка. : )
-
Ако сакате побрзо пратката , pls одберете Препорачана Превозот . Тоа обично трае 7-15 дена. Ако ви треба брза испорака , можете да изберете EMS, DHL, или други превозот методи што би сакале да се избере.1 mm
Име : JIANGLUN 18 W AC Адаптер 12 V Полнач За Леново Miix 2 10" 11" Таблет КОМПЈУТЕР Табот Напојување
Одговара Модел :
За Леново Miix 2 10" 11" Таблет
Превозот Термин :
Многу Важни Информации :
Ако не сте се наоѓа во U. За сите враќа, купувачот е одговорен за плаќање на трошоците на објектот е да се врати превозот.
Производ Извори :
Ние сме светски снабдувач на Таблет И Лаптоп замена на делови и додатоци, ако сте во потрага за било предмети или делови, кои не можат да се најдат во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас она што го барате, и колку и ние може да ви обезбеди со производот извори.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Напон:
19.5V
Број На Модел На:
За Леново Miix 2 10 11 Таблет
Бренд Име:
JIANGLUN

Најдобри понуди