• Неодамнешно
  • -5 %
Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Леново Miix 4 5 Про 720 7000 miix 310 320 710 300 325 Перо Висока прецизност NIB 1.4 mm

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Леново Miix 4 5 Про 720 7000 miix 310 320 710 300 325 Перо Висока прецизност

DEN 1181.00
DEN 1242.72

Количина на стоки
Тековен

4 mm, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот. Без страв да се користи за било време на допир.4mm СОВЕТ обезбедува реална пен-да-подлога за пишување / цртеж искуство на сите таблети & паметни телефони. * Активната перо не се однесува на посебни пре-инсталиран софтвер или одредени апликации. * До 12 часа на непрекината употреба по 30 munits целосно наполнет. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони.4 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност.
Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1. И сеуште работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. А корисникот се користи ЕКРАН ЗАШТИТНИК ИЛИ НЕ ( вклучува калено стакло или домашно МИЛЕНИЧЕ еден), едноставно се приспособат на совет за да овозможите пишување функции без ограничувања. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО.4 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. * Прецизен Парична Казна Точка Активни Stylus1. * Активната перо независно работи на посебен софтвер или специјални подесувања во апликации. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир.4 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел. Забелешка : За оптимални перформанси, ве молиме осигурајте се дека вашиот уред НЕ има екран заштитник филм применува. Така што практично се работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. * 132 mm долга,9 mm во дијаметар и 1. Powered by во изградба на батеријата, активната перо дава до 12 часа на непрекината латентност-слободно цртање и пишување.

Други карактеристики

Бренд Име:
HUWEI
Пакет:
Yes
Апликацијата Брендови:
за lenovo
Број На Модел На:
K820
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Материјал:
Метал
Примена:
Таблети
Должина:
13.2cm

Најдобри понуди