• Неодамнешно
RY070023-A4 LS-F1B284B J JQ7060B-FP-01 JQ7060B 7inch општи таблет компјутер ракопис капацитивни екран на допир панел Digitizer

RY070023-A4 LS-F1B284B J JQ7060B-FP-01 JQ7060B 7inch општи таблет компјутер ракопис капацитивни екран на допир панел

DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен

,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено
.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
BDQ12

Најдобри понуди