• Неодамнешно
MGLCTP-111 H-CTP070-015 H-CTP070-015(86V) 30pin 7 инчен екран на допир панел Digitizer таблет компјутер & напомене големина и боја

MGLCTP-111 H-CTP070-015 H-CTP070-015(86V) 30pin 7 инчен екран на допир панел Digitizer таблет компјутер & напомене големина

DEN 384.96

Количина на стоки
Тековен


ИСТАКНУВАЈЌИ јас продавница стока може само да се обезбеди нормална, не гарантира дека бројот е еден спрема еден, по купувачот има добиено стока, стока без никакви проблеми, па процесот на производство, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина. Ве молиме имајте во предвид големината и бојата на кожата и вашиот екран на допир број, во спротивно јас ќе случаен испрати според пописот!!!
30pin 7" инчен Екран на Допир Панел Digitizer Code No : MGLCTP-111 H-CTP070-015 H-CTP070-015(86 V) Таблет КОМПЈУТЕР Црно-бела боја
За превозот : Тоа е бесплатен превозот,ние ќе ви ја испратиме стоката од Хонгконг пост, Кина пост или други Пост. Тоа ќе потрае околу 10-30days. според coutnries и области Ако ви треба брза испорака,како DHL,UPS-от,FEDEX..ект, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го промени cacuate превозот цена за вас. Се врати и повратни информации 1. Прво, сите објекти ќе бидат тестирани пред да го испратите до вас. 2. Кога ќе примите пакет,ве молиме проверете пакет прво, ако тоа е добро или demaged. 3. Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. 4. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. 5. Пред да ја купите,ве молиме проверете стоката, ако тоа е excatly ви треба. Кога ќе ја прими стоката, ако се најде тоа не е она што ви треба. Во овој случај, ако сакате да го размена ,купувачот мора да плати 2-начини на превозот надомест . 6. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. 7. Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. 8. Такси превозот се неповратни.

Други карактеристики

Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
BDG18

Најдобри понуди